Бюджет м. Прилуки поповнився на 50 тисяч гривень

За прокурорського втручання місцевий бюджет м. Прилуки поповнився на 50 тис. грн.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Прокуратурою області проводиться системна робота щодо виявлення фактів використання юридичними та фізичними особами земельних ділянок без сплати коштів до відповідного бюджету.

Вивченням стану законності у сфері земельних відносин на території м. Прилуки та правомірності використання земельних ділянок власниками нежитлових приміщень встановлено, що з 2012 року одним із мешканців м. Прилуки, без укладання договору оренди, використовується земельна ділянка комунальної власності площею 2 тис. кв. м., у зв’язку з чим місцевим бюджетом недоотримуються кошти у вигляді орендної плати.

Незважаючи на прийняте органом місцевого самоврядування рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, відповідний договір дотепер не укладено, відтак орендна плата не сплачуються.

На усунення порушень законодавства та з метою захисту інтересів держави у суді прокуратурою області заявлено до місцевого суду позов про стягнення упущеної вигоди від використання земельної ділянки у примусовому порядку.

У ході розгляду справи боржником визнано заявлені до нього вимоги та сплачено заборгованість у повному обсязі.

Завдяки вжитим заходам представницького характеру місцевий бюджет м. Прилуки поповнився на майже 50 тис. грн.

Робота на вказаному напрямі триває.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?