Бойове самбо заради допомоги дитині! ФотоФАКТ

1У Чернігові, за ініціативи військовослужбовців зонального відділення Військової служби правопорядку, проведено Всеукраїнський турнір з бойового самбо «Кубок Полісся». У ньому взяли участь спортсмени з різних міст нашої держави та військовослужбовці Збройних Сил України.

Захід благодійний. За словами одного з організаторів турніру військовослужбовця Леоніда Левченка, даний турнір присвятили маленькій дівчинці Єлизаветі, яка хвора на дитячий церебральний параліч.

— Мати дитини звернулася до нас за допомогою. На лікування Лізи потрібні гроші. Уже третій рік вона з мамою боряться за повноцінне життя. Ми не могли залишитися осторонь біди цих людей. Діти — це наше майбутнє і саме дороге для батьків. Через знайомих швидко організували змагання аби допомогти цій дівчинці, — розповів старший солдат Леонід Левченко.

4

8

3

2Під час заходу кожен бажаючий міг пожертвувати гроші для хворої Єлизавети. Усі зібрані кошти організатори та учасники передали для її лікування.

5

7

6Своєю чергою, мати Наталія Осипенко, подякувала військовим та спортсменам за підтримку, розуміння, віру та благородну справу для її донечки.

— За останні роки я зрозуміла, в світі є багато добрих людей. І без підтримки військових, нам було б куди важче, — говорить Наталія.

Олег Сушинський. Фото автора

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?