Благі вісті від благовісників: чергова парафія — українська

Громада села Степанівка Борзнянського району Чернігівщини проголосувала за вихід з гундяївської церкви та перехід в лоно канонічної Православної Церкви України.

Сьогодні нарешті привезли документи в єпархію. У Степанівці немає свого священника, обслуговував село заїжджий московський піп, зате є капличка.

Відтепер у селянській капличці Службу Божу правитиме український священник. Це вже третя парафія на Борзнянщині, яка перейшла до ПЦУ – перед тим були Оленівка та сусідня Воловиця. Загалом це 5-та парафія на Чернігівщині, яка перейшла до ПЦУ – Оленівка, Воловиця, Степанівка, Ковпита та Десна. У Десні парафія перейшла зі священником, настоятелем місцевого храму Архангела Гавриїла протоієрем Ярославом Малетичем.

До речі, спецслужби мала б зацікавити інформація про такого собі заступника командира з виховної роботи, озвучена отцем Ярославом:

“Була і у нас історія. Коли я перестав молитися за Кирила, це обурило одного з військових, заступника командира з виховної роботи. Разом з дружиною перестали ходити до нас у церкву. Зібрали три чи чотири душі, поїхали в Чернігів і зареєстрували церкву на честь Архангела Михаїла. Московського патріархату. Було це, якщо я не помиляюся, у 2016 році”. Більше про це ТУТ.

Віталій Назаренко

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?