Біля Чернігова освячували Стрітенську воду

У Ковпиті Чернігівського району українська громада освячує Стрітенську воду та свічки.

Близько сотні ковпитців слухають Службу Божу від духовенства ПЦУ на вулиці, у той час як десяток адептів РПЦ проводять бдіння в храмі, в середині якого — близько десятка тітушок.

На місці працюють брати-благовісники, доносячи правду про москву і українську церкву землякам-українцям.

Нагадаємо, 90% ковпитців обрали українську церкву. Московські попи встигли винести з храму всі цінні ікони, залишивши голі стіни. Питання храму має бути вирішене на найближчій сесії сільради. Сільська головиха всіляко противиться становленню української церкви.

Таким чином, розповіді московських попів про те, що українське духовенство не змогло провести службу через відсутність прихожан — не більше, ніж чергова брехня. Пам’ятаємо, що сатана — це мавпа Бога.

Слухайте що говорять селяни про московську церкву, слухайте що про їхній попів говорить військовий капелан. Мине не так багато часу і ковпитці зможуть помолитись у своєму храму. Крига скресла! З нами Бог! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Розповіді московських попів про те, що українське духовенство не змогло провести службу через відсутність прихожан – не більше, ніж чергова брехня. Пам'ятаємо, що сатана – це мавпа Бога. Гундяївці обікрали храм, який належить громаді, винесли звідти ікони, які зносили ковпитці, завезли в храм тітушню, щоб завадити громаді помолитись у ньому. Слухайте що говорять селяни про московську церкву, слухайте що про їхній попів говорить військовий капелан. Мине не так багато часу і ковпитці зможуть помолитись у своєму храму. Крига скресла! З нами Бог! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!БРАТСТВО БЛАГОВІСНИКІВ – ініціатива християн-патріотів, покликанням яких є донесення ПРАВДИ про роль РПЦ у війні з Україною, інформування громадян про Помісну Православну Церкву України, сприяння переходу парафій в лоно ПЦУ та захист громад від агресивних дій тітушок РПЦ.Ми існуємо за рахунок самофінансування та пожертв небайдужих громадян. Бажаєш допомогти братам у становленні українського православ'я: 4731 2191 1443 0048 Скрипка Дмитро Васильович.

Опубликовано Blagovist14 Пятница, 15 февраля 2019 г.

Здійснення Богослужіння в селі Ковпита Чернігівського району, де громада перейшла до ПЦУ. Службу проводить отець Євген (Орда). Незважаючи на будній день, в центрі села зібралося близько сотні ковпитців. В місцевому храмі з восьмої ранку знаходиться близько десятка спортивних молодиків, ще стільки ж прийшло з місцевих прихожан, прихильників гундяївської секти. Безпеку на Службі ПЦУ забезпечують брати-благовісники. БРАТСТВО БЛАГОВІСНИКІВ – ініціатива християн-патріотів, покликанням яких є донесення ПРАВДИ про роль РПЦ у війні з Україною, інформування громадян про Помісну Православну Церкву України, сприяння переходу парафій в лоно ПЦУ та захист громад від агресивних дій тітушок РПЦ. Ми існуємо за рахунок самофінансування та пожертв небайдужих громадян. Бажаєш допомогти братам у становленні українського православ'я: 4731 2191 1443 0048 Скрипка Дмитро Васильович.

Опубликовано Blagovist14 Пятница, 15 февраля 2019 г.

В контексті. БРАТСТВО БЛАГОВІСНИКІВ – ініціатива християн-патріотів, покликанням яких є донесення ПРАВДИ про роль РПЦ у війні з Україною, інформування громадян про Помісну Православну Церкву України, сприяння переходу парафій в лоно ПЦУ та захист громад від агресивних дій тітушок РПЦ.

За інформацією «Братство благовісників»

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?