Безкарність за злочини проти журналістів

У листопаді в усьому світі триває щорічна кампанія боротьби з безкарністю, яка розпочинається 2 листопада з Міжнародного дня припинення безкарності за злочини проти журналістів.

2 листопада о 15:00 за ініціативи Незалежної медіа-профспілки України за адресою вул.Реміснича, 49, 3 поверх, офіс 32 відбудеться прес-конференція за участі голови НМПУ Ігоря Чайки, адвоката, який веде більшість справ пов’язаних з медіа у Чернігові, Олексія Кінебаса та журналіста Владислава Савенка.

Говоритимемо про нерозкриття злочинів проти журналістів і відповідальність влади за скоєння та результати розслідування подій дворічної давнини .

Адже 7 листопада минає 2 роки після резонансної події в Чернігові – саме в цей день під час публічного заходу за участі народного депутата і майбутнього міського голови Чернігова Владислава Атрошенка його охорона скоїла брутальний напад на журналіста, члена НМПУ Владислава Савенка.

Саме після цих подій і виникла ідея започаткування ініціативи Незалежної медіа-профспілки України про підписання в усіх регіонах країни з представниками влади і силових структур Меморандуму «Щодо порозуміння і захисту та безпечної діяльності журналістів».

Тоді ж, в листопаді 2015 року представники Комітету НМПУ провели зустрічі з керівництвом області та прокуратури, Нацполіції та слідчими, що займались справою нападу на журналіста.

На превеликий жаль, попри запевнення у швидкому та принциповому розслідуванні злочину, справа й досі не завершена, а винні у скоєнні брутального нападу на представника ЗМІ так і не покарані.

Чернігів, вул. Реміснича, 49,  приміщення Товариства сприяння обороні України, 3 поверх, офіс 32.

На фото: наслідки нападу на Владислава Савенка

Професійна профспілка  працівників мас-медіа Чернігова НМПУ

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?