Артисти-аматори відвідали пацієнтів онкодиспансеру

Аматори хорового мистецтва привітали колектив та пацієнтів онкодиспансеру зі святами.
Січень багатий на свята. Що не день, то данина традиціям, то подарунки, привітання та побажання здоров’я, щастя, добробуту й миру, загадування бажань і мрії про світле майбутнє… На жаль, онкологічна хвороба підступна, не знає ані свят, ані буднів – а отже певна кількість людей змушена відбувати святкові дні у стінах медичного закладу.
Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного закладу Валерій Зуб, свято повинне прийти в кожну душу, до кожного з пацієнтів, тому колектив всіляко й у різний спосіб намагається скрасити дні перебування хворої людини у спеціалізованому закладі. Адже шлях до одужання –  не лише ліки та процедури, це ще й позитивний настрій, який мотивує людину протистояти страшній недузі. 
Щоби додати світлого кольору дню прийдешньому, адміністрація онкодиспансеру запросила до закладу потужний творчій колектив – Народний аматорський хор ветеранів війни та праці під керівництвом Миколи Красножона.
Цей творчий колектив є яскравою зіркою артистичного сузір’я митців Чернігівського міського Палацу культури. Аматорський хор є дипломантом обласних фестивалів народної та естрадної творчості, постійно приймає участь у міських заходах, благодійних концертах і є шанованим чернігівцями творчим колективом. Під час виступу прозвучали твори народні, сучасних естрадних композиторів, патріотичні пісні про Україну та рідне місто, фольклорні твори й пісні зарубіжних композиторів.
Головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб особисто від себе особисто й від імені колективу щиро подякував артистам та закликав до співпраці на благо скорішого одужання пацієнтів. Фінальним акордом теплої зустрічі стали щирі оплески глядачів.
Уляна КОВАЛЬЧУК

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?