Артилерія під Черніговом виявляла вночі реальні цілі

На Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, тривають тактичні навчання з підрозділами артилерії.

Гармаші відпрацювали виявлення цілей вночі, здійснили тактичні пересування та нанесли ураження по цілях. В якості об’єктів виявлення, задіяли спеціальні імітаційні групи та реальні підрозділи, що відтворювали на місцевості дії противника — це дозволяло створити максимально реальну обстановку.

— Саме з метою приведення умов навчань до бойових, в районах розташування підрозділів на місцевості діяли диверсійні та розвідувальні групи умовного противника. А у якості мішеней завчасно обладнали макети взводних опорних пунктів — це дозволило перевірити ефективність нанесення ураження, — розповів начальник прес-центру оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов.

Крім того, під час навчань діяли два типи комплексів безпілотних літальних апаратів. Вони здійснювали розвідку противника з метою виявлення цілей та одночасно перевіряли ступінь маскування діючих підрозділів.

Оцінювалась не лише кількість уражених цілей, а й злагодженість дій підрозділів, уміннякомандирів самостійно і швидко приймати рішення під час ведення бою та зміни обстановки.

Фото Віталія Кирилова

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?