7 тисяч транспортних засобів перетнули кордон на Чернігівщині

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це редакції повідомила пані-майор прикордонної служби Галина Шеховцова.

Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.

З 31 серпня по 6 вересня 2020 року на Чернігівщині через державний кордон України, у встановленому порядку, пропущено 17.5 тис. осіб та 6.9 тис. транспортних засобів. Не пропущено — 94 особи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 34 особи, яких оштрафовано на 22196 гривень.

Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 6653 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано.

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 113 особам, при цьому осіб, які відмовились встановлювати додаток не було.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?