50 тис грн стягнули з підприємця за самовільне використання земель

Рішенням Господарського суду Чернігівської області задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури про відшкодування збитків, завданих самовільним зайняттям одним із товариств земельних ділянок історико-культурного призначення загальною площею майже 8 га, що розташовані на території Боромиківської сільської ради Чернігівського району.

Зверненню до суду передувала перевірка Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, якою встановлено факт порушення вимог земельного законодавства.

Як повідомили в Чернігівській місцевій прокуратурі, з метою усунення виявленого порушення керівнику суб’єкту господарювання уповноваженим органом державного контролю видано припис, який той виконав частково, звільнивши земельну ділянку, однак збитки в добровільному порядку не відшкодував.

За таких обставин прокурором подано до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Боромиківської сільської ради до вказаного підприємства про стягнення шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок в сумі майже 50 тис грн.

Надавши оцінку доводам сторін, Господарським судом Чернігівської області зазначену позовну заяву задоволено в повному обсязі.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?