5 тисяч штрафу за лов риби сіткою

Біля с. Ковчин викрито грубе порушення правил рибальства зі збитками понад 5 тис. грн, інформує Чернігівський рибоохоронний патруль.

23 грудня 2019 року Чернігівський рибоохоронний патруль здійснив спільний рейд з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Захід проведено на території Куликівського району. Так, на озері поблизу с. Ковчин викрито місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову.

Порушник за допомогою 2 од. сіток зяберних (одностінних) виловив понад 5 кг риби: щука – 14 екз., плітка – 2 екз. та по 1 екз. карася сріблястого та білизни. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 5 202 грн.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського РВП ГУНП в Чернігівській області.

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП будуть направлені до Куликівського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності.

Незаконно добуту рибу та сітки вилучено. Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада діє заборона на ловлю риби на зимувальних ямах. Відповідно до ч. 3 ст. 85 КУпАП, рибалка може заплатити штраф у розмірі від 34 до 170 грн. Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?