300 млн грн ПДВ відшкодовано платникам Чернігівщини

З початку року платникам Чернігівщини відшкодовано майже 300 мільйонів гривень ПДВ.

Таку інформацію повідомила начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Соболева Ірина Петрівна.

З початку поточного року 136 суб’єктів господарювання області декларують суми податку на додану вартість до відшкодування з бюджету. В минулому році середньомісячна кількість таких платників становила 107, у 2016 році – 99. Отже, спостерігається тенденція до збільшення кількості платників, які декларують бюджетне відшкодування ПДВ.

З початку року на рахунки платників повернуто майже 300 млн.грн. ПДВ, що в 2 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року. Всього протягом 2017 року відшкодовано з бюджету 1,4 млрд.гривень. Всі декларації із заявленими до відшкодування сумами ПДВ перевіряються органами ДФС у встановлені законодавством терміни. У разі підтвердження правомірності такого декларування – заявлені суми ПДВ відшкодовуються платникам на їх рахунки. Невідшкодовані, протерміновані суми ПДВ з початку року та станом на 01.03.2018 року відсутні.

Протягом минулого року контрольно – перевірочними заходами упереджено безпідставно заявлене бюджетне відшкодування ПДВ у розмірі 2,4 млн.гривень. З початку року за результатами проведених перевірок декларацій зменшено майже 800 тис.грн. задекларованого бюджетного відшкодування.

Любов Ковальова

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?