2500 доларів США за набуття українського громадянства

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали головного спеціаліста одного з відділів Управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС у Харківській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав від представника громадянина Лівану 2500 доларів США неправомірної вигоди. За вказану суму обіцяв сприяти іноземцю у безперешкодному набутті громадянства України.

Слідчі ДБР затримали посадовця ДМС ще у квітні 2020 року після одержання неправомірної вигоди у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Крім цього, слідчі ДБР перевіряють інформацію про причетність до злочину інших посадових осіб ГУ ДМС України в Харківській області. У рамках кримінального провадження відбулися обшуки в Управлінні у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС у Харківській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону об’єднаних сил. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Харківській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Посадовця ДМС затримали за хабар

ДБР затримало посадовця Державної міграційної служби за одержання неправомірної вигоди

Опубліковано Суспільний кореспондент Субота, 16 травня 2020 р.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?