25 квітня вшановують загиблого в україно-російській війні Андрія Лебєдєва

25 квітня вшановуватимуть загиблого учасника антитерористичної операції Андрія Лебєдєва.

Лебедєв загинув 29.01.2015 року під час відбиття танкової атаки противника на блокпосту 1301 (позиція «Вовк») у районі міста Вуглегірськ Донецької області. Тривалий час вважався зниклим безвісти. Згодом його поховали як тимчасово невстановленого захисника України, і лише нещодавно його ідентифікували за експертизою ДНК.

У середу, 25 квітня 2018 року, в Чернігові (в Катерининській церкві) об 11.00 відбудеться прощання з Андрієм Лебедєвим, кулеметником 13-го окремого мотопіхотного батальйону (на момент загибелі воїна батальйон підпорядковувався 1-й окремій танковій бригаді).

Цього дня у Чернігові оголошено День жалоби. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На знак скорботи за загиблим на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою.

Розпорядженням міського голови цього дня обмежується проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.

Андрій Лебедєв народився 6 червня 1980 року в місті Ярославль. У дитинстві переїхав до України. Закінчив школу №32 Чернігова, згодом навчався в ліцеї, після чого працював експедитором. Був мобілізований навесні 2014 року.

У воїна залишилася мати.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?